Specjaliści, którzy rozwiążą Twoje problemy!

Własność intelektualna

Prawnicy Kancelarii wyspecjalizowani w prawie własności intelektualnej stale współpracują z podmiotami gospodarczymi zarówno polskimi jak i zagranicznymi, a także z indywidualnymi klientami, udzielając porad w zakresie znaków towarowych, patentów, wzorów użytkowych i przemysłowych. Rozwiązujemy problemy, jakie mogą powstać na tle praw ochronnych wynikających z ustawy prawo własności przemysłowej oraz jej naruszeń.

Praktyka naszej kancelarii obejmuje też liczne zagadnienia, jakie pojawiają się na gruncie prawa autorskiego. Prowadzimy doradztwo w zakresie autorskich praw osobistych oraz majątkowych. Sporządzamy oraz negocjujemy umowy o przeniesienie praw autorskich, umowy licencyjne oraz zabezpieczamy w tej materii interesy naszych klientów.

Bliskie są nam też kwestie związane z prawem mediów, prawem prasowym oraz reklamą. Nasi prawnicy dysponują w tym zakresie szerokim doświadczeniem udzielając zarówno porad prawnych, jak i występując w procesach cywilnych.

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu